Aktuális állásajánlatok

Több mint 25 éves múltra visszatekintő családias jellegű soproni cégünkhöz keresünk elkötelezett és motivált munkatársakat az alábbi két pozícióba:

SZERELŐ

Feladatok:• Szerelési feladatok elvégzése• Fém megmunkálás (tisztítás, vágás, csiszolás)• Esetenkénti szállítási, anyagbeszerzési és raktározási feladatok végzése• Műhelyrend fenntartásaElvárásaink:• Műszaki végzettség• Megbízható, precíz, pontos munkavégzés• Problémamegoldó készség• Felhasználói szintű számítógépes ismeret• Jogosítvány kategóriák: min. B.Előnyt jelent:• Járművek hűtési rendszereinek és a hűtési rendszerek hidrosztatikai elemeinek ismerete• Hegesztői alapismeretekAmit kínálunk:• Modern munkakörnyezet• Nyitott, barátságos munkahelyi légkör• Bejelentett, teljes munkaidős állást• Nappali, hétfőtől - péntekig tartó 8 órás munkarendet• Munkaruhát• Hosszútávú, biztos munkahelyet• Támogató vezetőséget• Csapatépítőket és belső rendezvényeket• Versenyképes fizetésKezdés időpontja:• AzonnaliMunkavégzés helye mindegyik pozíció esetén:• 9400 Sopron, Pozsonyi út 15. (VPT-Group Kft.)Jelentkezés módja:• E-mailben a job@vpt.hu címre fényképes önéletrajzzal

ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:• Alkatrész rendelések lebonyolítása a vevők és a szervizes kollégák igénye alapján• Árajánlatok készítése és azok nyilvántartása• Munkakörhöz kapcsolódó értékesítés• Együttműködés a beszállítókkal, illetve a cég egyéb részlegeivelElvárásaink:• Műszaki jártasság, ügyfélközpontú beállítottság, értékesítői szemlélet• Angol és/vagy német kommunikációs szintű nyelvismeret• Középfokú végzettség• Jó problémamegoldó és szervező képesség• Együttműködő, motivált, megbízható személyiség• Felhasználó szintű számítógépes ismeret• Rugalmasság és nyitottság új ismeretek elsajátításáraElőnyt jelent:• Hasonló területen szerzett tapasztalat• Gépjármű alkatrészek magabiztos ismereteAmit kínálunk:• Bejelentett, teljes munkaidős állást• Folyamatos, 8 órás hétfőtől - péntekig tartó munkarendet• Munkaruhát• Hosszútávú, biztos munkahelyet• Támogató vezetőséget• Csapatépítőket és belső rendezvényeketKezdés időpontja:• AzonnaliMunkavégzés helye mindegyik pozíció esetén: • 9400 Sopron, Pozsonyi út 15. (VPT-Group Kft.)Jelentkezés módja:• E-mailben a job@vpt.hu címre fényképes önéletrajzzal

Teljes verzió